Autorka

Cześć!
Jeśli trafiłeś do tej zakładki, to pewnie chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie...
Tak więc, mam na imię Aneta i mam piętnaście lat. Mam zielone oczy, ciemne blond włosy (niektórzy mówią, że są brązowe, ale ja tam uważam, że to ciemny blond) oraz okulary na nosie. Jestem niska, raczej szczupła.

Uwielbiam czytać książki, jest to moje hobby (tak swoją drogą, to kocham Wiedźmina, Endgame oraz wszelkiego rodzaju powieści Stephena Kinga). Rzadziej pogrywam w różnego rodzaju gry, a raz na jakiś czas coś narysuję, raczej sporadycznie, bo mój talent pozostawia dużo do życzenia.

Znajomi, rodzina i przyjaciele mówią, że jestem pomocna i miła. Może. Nie mnie to oceniać. Wiem tyle, że jest kreatywna. Mam bardzo dużo pomysłów, a tak mało czasu, żeby je zrealizować. Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? Nigdy nie kłamię. Po prostu nie umiem, a jak skłamię dręczą mnie wyrzuty sumienia. Jestem szczera do bólu.

Moim ulubionym kolorem jest czarny, uwielbiam szarlotkę w wykonaniu mojej mamy, lemoniadę i Lindsey Stirling.

Nie cierpi fizyki, biologii i ekranizacji Zmierzchu...

To chyba wszystko, co powinniście o mnie wiedzieć. 
Pozdrawiam!

(Taką zazwyczaj mam minę przed fizyką. :P)

1 komentarz:

 1. Też nienawidzę spódniczek i sukienek :D ubieram je tylko na zakończenie i początek roku szkolnego.
  Moja historia z HP zaczęła się tak samo- od filmów. Na początku oglądałam je z przymusu, potem (też od trzeciej czesci) z czystej radochy. A potem polecialam z książkami. Miałam takiego farta, że czytałam w wakacje, więc przeczytałam te siedem książek w niecałe trzy tygodnie.
  Też lubię zespół Paramore. Crush!
  Pozdrawiam
  CanisPL

  OdpowiedzUsuń